• : 0222 222 00 28
Birey Özel Eğitim Kursu - Tepebaşı, Eskişehir

Firma Hakkında

BİREY ÖZEL EĞİTİM KURSU, ESKİŞEHİR’DE EĞİTİM VEREN, ALANINDA UZMAN ÖĞRETMEN KADROSU İLE BİRLİKTE ‘TAM ÖĞRENME’ YÖNTEMİNİ KILAVUZ ALARAK YOLA ÇIKMIŞ BİR EĞİTİM KURUM KURUMUDUR.

Birey Özel Eğitim Kursu, Eskişehir’de eğitim veren, alanında uzman öğretmen kadrosu ile birlikte ‘‘tam öğrenme’’ yöntemini kılavuz alarak yola çıkmış bir eğitim kurum kurumudur.

 

Benimsediği ilkelerden asla ödün vermeyen Birey Özel Eğitim Kursu’nun en büyük misyonu öğrenci başarısıdır. Öğrenciler ile bire bir iletişim, teknolojiden sonuna kadar faydalanılmış modern sınıflar, alanında uzman danışman öğretmenler, etkili veli bilgilendirme sistemi ve daha birçok olanak ile birlikte titiz bir iş çıkarmaktadır.


Birey Özel Eğitim Kursu, 14-16 kişilik sınıfları ile Eskişehir ilinde ayrıcalıklı bir eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra uzman rehberlik kadrosu aracılığı ile; birebir haftalık ders çalışma programı, okul başarı takibi, sınav değerlendirmesi, meslek ve kariyer çalışmaları, rehberlik envanterleri, veli bilgilendirme ve performans analiz hizmetleri sunmaktadır.

Bilginin kıskanılmaksızın paylaşılacak en yüce ve tek değer oluşunu özümseyen Birey Özel Eğitim Kursu, Eskişehir’de çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutta eğitim vermekte olup, profesyonel eğitim hizmetine devam etmektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Sokak Görünümü
Yol Tarifi Al

Hoşnudiye Mah. 744. Sok. No: 9 (Acıbadem Hastanesi Yanı)

Tepebaşı / Eskişehir

Mesaj Formu

QR Code