• : 0222 222 00 28
Fizyomer Terapia - Tepebaşı, Eskişehir

Firma Hakkında

2000 yılında Türkiye’nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir tarafından kurularak, FİZYOMER FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ markasıyla 18 yıldır Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız.

Konusunda deneyimli uzman hekimler, fizyoterapistler, hemşireler ve tüm FİZYOMER ekibimizle hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltme misyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

15 yıllık kurumsal tecrübemizi ortaya koyarak inşa ettiğimiz 5.000 m2 kapalı alana sahip, geniş fizik tedavi ve rehabilitasyon salonları, terapi havuzları ve modern tıp üniteleriyle Türkiye’nin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, FİZYOMER Terapia konseptiyle marka şehir Eskişehir de Türkiye’nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.


UZM. DR. TÜRKAN TÜNERİR

1985 yılında Uludağ Tıp Fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun oldu. 1992 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinden Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı ünvanını aldı. Eskişehir Devlet Hastanesinde 12 yıl Fizik Tedavi Uzmanı olarak görev yaptı. 2000 yılında ülkemizde bir ilk olan Özel Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezini kurdu. 15 yıl boyunca aynı kurumda sayısız yurtiçi ve yurtdışı kongreye ve çalışmalara katıldı. Fizyomer Dal Merkezinde modern tedavi uygulamaları ile ülke sağlığına katkıda bulundu. 2015 yılında Fizyomer Terapia markasıyla 5000 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin en büyük ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezini marka şehir Eskişehir’de Türkiye’nin hizmetine sundu.


Misyon

Toplumu oluşturan bireylerin sağlık alanında yaşam kalitesini yükseltmek ve bu amaçla koruyucu, iyileştirici ve rehabilite edici sağlık uygulamalarını bireylere ve topluma maksimum kalite ile ekonomik ve sürdürülebilir koşullarda sunmaktır.


Vizyon

Fizyomer, sunduğu modern tıp uygulamalarıyla hasta ve yakınlarının memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamayı; profesyonel ekip ve modern donanımlarıyla Türkiye’de ve dünyada referans alınan bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikası

FİZYOMER; kaliteli sağlık hizmeti ve hasta güvenliğini esas alan kalite politikaları oluşturmaktadır. Bunun için, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını sürdürmektedir.

Çevre Politikası

Fizyomer, misyon ve vizyon doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunarken çevreye duyarlı davranma ilkesini benimsemiştir.Sağlık hizmeti sunumu sonucunda oluşan atıkları, atık yönetim planı doğrultusunda ayrıştırmakta ve tıbbi atıkların çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesi kurallarına titizlikle uymaktadır. Geri kazanılacak evsel atıkları ayırarak sorumlu kuruluşlara teslim etmektedir.Çevre ile ilgili yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uygun hareket ederek gereklerini eksiksiz yerine getirmektir.

Müşteri Memnuniyeti

Sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile hasta ve ailesinin memnuniyetini sağlamayı, sağlıklı ve mutlu bireylerden oluşan topluma, katkı sunmayı ilke edinmiştir.

Tıbbi Hizmet Değerleri

Fizyomer, sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını oluşturmayı amaçlamıştır. Bu standartlar çerçevesinde bireylerde ve toplumda sağlıklı yaşam bilinci oluşturmak için tıbbi hizmetler, eğitim ve akademik yapı oluşturmaktır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Sokak Görünümü
Yol Tarifi Al

Sazova Mah. Doğanay Sok. No: 1

Tepebaşı / Eskişehir

Mesaj Formu

QR Code