Bu Gizlilik Politikası; kişisel bilgilerinizin tarafımızca toplanması, kullanılması, saklanması, paylaşılması ve korunması ile ilgili gizlilik haklarınızı tanımlamaktadır. Gizlilik ilkeleri Citynomi.com tarafından, gizlilik konusundaki sorumlulukların tespiti için hazırlanmıştır.

 • Citynomi.com üyelik formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) girmelidir.
 • Citynomi.com Üyelik Sözleşmesi ile aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi, kampanya, etkinlik ve fırsatları duyurmak için kullanmaktayız.
 • Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da talep edilen bilgileri Citynomi.com veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.
 • İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ancak kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılmayacaktır.
 • Kullanıcılar, isteklerine bağlı olarak kayıtlarını sistemimizden sildirebilirler, kullanıcı yönetim panelinden iletişim bilgilerine erişim izinlerini açıp kapatabilirler.
 • Bilgilendirme, tanıtım ve reklam faaliyetlerini içeren toplu mail gönderiminden rahatsızlık duyan ve çıkmak isteyen kullanıcılarımız e-bülten üyeliklerini kullanıcı yönetim panelinden açıp kapatabilirler.
 • Citynomi.com internet sayfası üzerinden kullanıcı kaydı içerisinde herhangi bir finansal bilgi (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgiler toplanmamaktadır.
 • Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerekli durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri, sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler, istenilen tüm durumlarda kullanılabilir ve ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Harici durumlar bu kapsama girmemektedir.
 • Citynomi.com kullanıcılarının IP adreslerini, sunuculardaki sorunların giderilmesi ve internet sitesini yönetmek için kullanacaktır. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamayı ve açık demografik bilgilerinin toplanmasını sağlar. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.
 • Kullanıcı olarak Citynomi.com sitesine giriş yaptığınızda Citynomi.com tarayıcılara çerez bırakmaktadır. Citynomi.com cookie kullanmasının amacı; siz tekrar siteye döndüğünüzde sunucuların sizi tanıması ve sizin daha önceden yaptığınız değişiklikleri, özelleştirmeleri algılayabilmek ve sizlere bütünleşik hizmet sunabilmektir. Citynomi.com  bu etiketler kullanılarak pazarlama faaliyetleri yürütebilir.
 • Citynomi.com “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman Citynomi.com sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Değişiklik yapılan Gizlilik Politikası, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.